Anasayfa / Duyurular / "Uşak’ta Zaman" Çekimleri

"Uşak’ta Zaman" Çekimleri

Uşak Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü (G İ T M E D Y A) RTV Programcılığı öğrencileri Uşak’ta Zaman adlı fotoğraf çekim projelerine devam ediyor. Uşak’ta kent merkezi ve çevresinde gerçekleştirilen çalışmalarda öğrenciler çeşitli fotoğraf teknikleri kullanarak farklı zaman ve mekanlarda değişik renk ısıları ile özgün çalışmalar gerçekleştiriyor.

FOTOĞRAF SERGİSİ

RTV Öğrencilerinin gerçekleştirdiği çalışmaların ikinci dönem Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenecek sergide fotoğrafseverler ile buluşturulması amaçlanıyor. Konu ile ilgili bölümden alınan bilgilere göre RTV I ve RTV II. sınıf öğrencilerinin gerek ders kapsamında gerekse özel maksatlı çalışmalarının bu sergi kapsamında değerlendirilebilecek. Bölüm yetkilileri, öğrenci çalışmalarının profesyonel standartlara ulaşması açısından planlanan çalışmalar kapsamında ortaya çıkan çalışmalardan başarılı olanların sergileneceğini vurguluyor. (Gitmedya Haber Merkezi)

Göz Atın...

GiTMEDYA Yeni Arayüzü ile Yayında

Uşak Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı (GiTMEDYA) Bölümü tarafından …