Anasayfa / Duyurular / GiTMEDYA Yeni Arayüzü ile Yayında

GiTMEDYA Yeni Arayüzü ile Yayında

Uşak Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı (GiTMEDYA) Bölümü tarafından 2014 yılı sonunda projelendirilerek 2015 yılı Ocak ayında yayına başlayan GiTMEDYA, yenilendi. Takipçileri ile kısa bir aradan sonra yeniden buluşmaya hazırlanan platform, Türkiye’nin ilk ve tek öğrenci medya uygulama mecrası olarak yayınlarına çok daha kapsamlı bir şekilde devam edecek. Platforma eklenen Radyo GiTMEDYA ile öğrencilerin eğitim amaçlı olarak hazırlamış olduğu radyo programlarına erişim de mümkün olacak.

Yeni nesil responsive tasarıma sahip olan www.gitmedya.com, mobil erişim imkanını daha da artırıyor. Değişen ve yenilenen altyapısı ile sayfalara hızlı erişimi hedefleyen GiTMEDYA, başta RTV Programcılığı öğrencileri olmak üzere, alana ilgi duyan tüm öğrencilere adeta sınırsız yayın imkânı sunuyor.  Öğrencilerin hazırladığı internet haberleri, TV haberleri, TV programları, radyo haber ve programları, klipler, fotoğraf sergileri ve düzenlenen diğer tüm etkinlikler ve bu etkinliklere ait duyurular GiTMEDYA sayfalarında takipçilerine sunulacak.

Yeni tasarım ile birlikte 5 ana haber alanı ile sınıflandırılan internet sitesinde Genel, Üniversite, Spor, Teknoloji ve Kültür-Sanat başlıkları altında gerek Türkiye’den gerekse Uşak’tan haberler yer alacak. Yeni yayın döneminde İnceleme sayfalarında ise Edebiyat, Film ve Teknoloji konularında inceleme yazıları olacak. Sergi ve Video başlıkları ile daha önce olduğu gibi fotoğraf sergileri ve videolar yayınlanmaya devam edecek. Sitede bölüme ait bilgilerin yanı sıra, bölüm öğretim kadrosu, öğrencileri ve mezunlarına ilişkin temel özgeçmiş bilgilerine ulaşmak da mümkün olabilecek.

Göz Atın...

‘VAVİEN’ Film Atölyesi’nde

Uşak Üniversitesi Görsel İşitsel Teknikler Topluluğu ‘Film Atölyesi’ etkinlikleri kapsamındaki film gösterimini, 29 Nisan Cuma günü saat …