Anasayfa / Haberler / Üniversite / Uşak’ta İntihar Şovu!

Uşak’ta İntihar Şovu!

Uşak’ta İntihar Şovu!

 Uşak’ta özel bir hastanenin çatısına çıkan bir vatandaş intihar şovu yaptı.

Bursa’da kanser tedavisi gören eşinin ilaç ve tedavi masraflarını ödeyemediği gerekçesiyle Uşak’taki bir özel bir hastanenin çatısına çıkan bir şahıs çevrede heyecan dolu anların yaşanmasına neden oldu. Daha önce de benzer girişimlerde bulunduğu öğrenilen Mehmet H.’nin durumunu gören vatandaşlar polisi aradı. Olay yerine kısa sürede intikal eden polis ve itfaiye ekipleri, şahsın atlama ihtimaline karşı hemen tedbir aldı.

İtfaiye ekipleri bir yandan intihar teşebbüsünde bulunan vatandaşın bulunduğu cepheye hava yastığını kurarken, diğer yandan da ikna çabalarını sürdürdü. Binanın teras katında yarım saat süren ikna çabaları sonuç verince, Mehmet H. sözde intihar girişiminden vazgeçirildi. Daha önce tam 14 kez intihar tehdidi ile çatılara çıkan Mehmet H. gözaltına alınarak bölge karakoluna götürüldü. Şahsın akli dengesinin yerinde olup olmadığı ise bilinmiyor. (Haber-Foto: İlyas DEMİRTAŞ)

Göz Atın...

Üniversitelerde Yeni Dönem

Aylar sonra Uşak Üniversitesi öğrencileri kampüse dönüyor. Geçtiğimiz dönemi uzaktan eğitimle tamamlayan üniversitelilere, GiTMEDYA yeni dönemden beklentilerini sordu.