Anasayfa / Manşet / Uşak Üniversiteli Gençler Beyazıt Öztürk’e Konuk Oldu

Uşak Üniversiteli Gençler Beyazıt Öztürk’e Konuk Oldu

Uşak Üniversitesi öğrencileri sık sık seyirci olarak gittikleri Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk’ü yılın en yakışıklı sunucusu seçti.  21 senedir aynı kanalda Beyaz Show adında program yapan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, her hafta stüdyosunda ülkenin çeşitli yerlerinden gelen üniversiteli öğrenci gruplarını ağırlıyor. Çekimleri daha önce gerçekleşen ve 5 Mayıs’ta yayınlanan programa; Ayşe Hatun Önal, Alişan, Tolgahan Sayışman, Bade İşçil ve ve Almeda Abazi konuk oldu. Beyazıt Öztürk’ün eğlenceli ve esprili sunumuyla gerçekleşen programa, birbirinden farklı tarzlarıyla Ayşe Hatun Önal ve Alişan şarkıları ile renk katarken, Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil de başrollerinde yer aldıkları “Eski Sevgili” adlı filmlerini anlattı.

Programın en kalabalık seyirci grubu ise Uşak Üniversitesi öğrencileri oldu. Beyazıt Öztürk’ü “2017 Yılının En İyi Talk Show’u ve En Yakışıklı Sunucusu” seçen Uşak Üniversiteli gençler Öztürk’e yaptırdıkları plaketi takdim etti. Sene başında programının bant yayın ve iki haftada bir olacağını bildiren Beyazıt Öztürk, gelen yoğun istek üzerine programın yeniden her hafta yayınlanacağını duyurdu.

Haber: Ferhat FERİK

Göz Atın...

SBMYO Öğrencilerinin Mezuniyet Coşkusu (VİDEO)

Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet coşkusu yaşadı. Hafta sonu 1 Eylül Kampüsü’ndeki kongre …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir