Anasayfa / Manşet / Play-Off’un Galibi Utaş Uşakspor 3. Lig’de

Play-Off’un Galibi Utaş Uşakspor 3. Lig’de

Yeni  Eskişehir Stadyumu’nda oynanan Bölgesel Amatör Ligi (BAL) birinci kademe Play-off karşılaşmasında Utaş Uşakspor, Bucak Belediye Oğuzhanspor’u 3-1 yenerek 3.Lig’e yükseldi.

Rekabetin yüksek olduğu mücadelede, 52. dakika Utaş Uşakspor atağında Burhan takımını öne geçiren golü kaydetti. Bucak Belediye Oğuzhanspor 90+4’te geliştirdiği başarılı atak ile beraberliği yakaladı. Mawoyeka’nın dengeyi sağlayan golü ile maç uzadı. Utaş Uşakspor uzatmalara da etkili başlayan ekip oldu. Salih’in 96. dakika da kaydettiği kafa golü ile bir kez daha öne geçti. 113. dakika da İbrahim’in golü ile galibiyete uzanan Utaş Uşakspor böylece, 3. Lig’e çıkmaya hak kazanan 6. Takım oldu.

Stat: Eskişehir Yeni Stadyum
Hakemler: Deniz Kükrek, Necmi Demir, Yasin Kılıç
Bucak Belediye Oğuzhanspor: Emre – Ercan(Dk.62 Burak), Sercan, Umut, Abdullah, Enes, Muzaffer, Aşkın, Erol, Bahri, Owana(Dk.84 Mawoyeka)
Utaş Uşakspor: Gökhan – Levent , Hakkı , Ömercan , Salih, Kerem, Nwogbo (Dk.80 Recep), Selçuk, Burak (Dk.85 Atakan), Murzaev (Dk.88 İbrahim), Burhan
Goller: Dk.90+4 Erol (Bucak Belediye Oğuzhanspor), Dk.52 Burhan, Dk.96 Salih, Dk.113 İbrahim (Utaş Uşakspor).
Sarı Kart: Muzaffer (Bucak Belediye Oğuzhanspor)

Haber - Fotoğraf: Şükran Özmen

Göz Atın...

Klasik Müziğin “Türk Ruhu”: Türk Marşı

Uşak Üniversitesi  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Radyo ve Televizyon Programcılığı programı 2020-2021 yılı mezunlarından Hamide Bayram, RTV atölyesinde Wolfgang Amadeus Mozart'ın bestelediği Rondo Alla Turca isimli Türk Marşını GiTMEDYA öğrencilerine yaptığı sunum ile anlattı.