Anasayfa / Haberler / Hentbolda 5. Hafta

Hentbolda 5. Hafta

Türkiye Hentbol Kadınlar 1.Ligin’de 5.haftaya girerken liderlik koltuğunu Kastamonu Artsam Koleji’nden bir türlü alamayan Genç Uşak, sahasında Samsun Gençlik Spor Kulübünü konuk edecek. 21 Ekim Cumartesi günü 14:00’de başlayacak mücadele Kalfa Spor Salonun da oynanacak. Nağmalup yoluna devam eden Uşak temsilcisi, seyircisi önünde çıkacağı bu karşılaşmayıda kazanıp, yoluna kayıpsız gitmenin planlarını yapıyor. Samsun temsilcisi bu sezon oynadığı 4 maçda 3 galibiyet 1 beraberlik alarak 7 puan ile 3. sırada yer alıyor. Samsun bu maçdan galip gelerek zirve ile arasında ki puan farkını eritme düşüncesinde.

Kastamonu Artsam ise bu hafta Yenimahalle 1923 Hentbol Spor Kulübü’ne konuk olacak. Liderlik tahtını bırakmak istemeyen Artsam Koleji 5’te 5 yaparak yoluna kayıpsız gitme düşüncesinde. Yenimahalle, son sıralardan kurtulmak için bu maçı bir çıkış olarak hedefliyor. Henüz hiç galibiyeti bulunmayan Yenimahalle 1923 Hentbol Spor Kulübü bu maçtan puan ya da puanlar alarak yukarılara tırmanmaya çalışacak. Her iki takım için de büyük önem taşıyan  maç 21.10.2017 Cumartesi günü 13:00’de başlayacak.

Haber ve Görsel: Musa KILIÇ

Göz Atın...

Büyük Zaferin Mimarlarını Minnet ile Anıyoruz

Kutlu vatan topraklarında bizlere tam 101 yıldır özgür ve egemen Türk milleti olarak yaşama fırsatı veren başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve emeği geçen herkesi GiTMEDYA olarak rahmet ve minnet ile anıyoruz.