Anasayfa / Haberler / Üniversite / Radyo GiTMEDYA Test Yayınına Başladı

Radyo GiTMEDYA Test Yayınına Başladı

Radyo GiTMEDYA Test Yayınına Başladı

Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü (G İ T M E D Y A), alt yapı hazırlıkları devam eden RADYO GiTMEDYA’nın test yayınlarına başladı.

Uygulama platformunun en önemli yayınlarından birini gerçekleştirmesi beklenen Radyo Gitmedya’da haber program ve bültenlerinin yanısıra öğrenciler tarafından hazırlanan paket programlar yayınlanacak. Kültür, sanat, bilim, haber, eğlence, yarışma gibi içerikler ile dinleyicileri ile buluşacak olan Radyo Gitmedya, www.gitmedya.com adresi üzerinden aynı anda çok sayıda dinleyiciye ulaşmayı hedefliyor.

Arşiv çalışmaları tamamlandıktan sonra sayısal yayıncılık anlayışının farklı bir örneğini ortaya koyacak olan radyo ile dinleyiciler, diledikleri program, bülten ve özel kayıtları yine bu site üzerinden ücretsiz olarak dinleyebilecek.

Göz Atın...

Uşak’ta YKS Maratonu

Üniversite hayali kuranların ter dökeceği yükseköğretim kurumları sınavının ilk oturumu bugün yapıldı. üç milyondan fazla aday yine hayatlarını etkileyecek sınava girdi. Adaylar 2 saat 45 dakika süren sınavda bütün birikimlerini ortaya koyarken aileler de okul bahçelerinde sınava giren yakınlarının çıkmalarını bekledi.  Sınav sonunda GiTMEDYA’ya konuşan adaylar en çok Türkçe sorularında zorlandıklarını dile getirdi.