Anasayfa / Haberler / Hentbolda Bu Hafta

Hentbolda Bu Hafta

Türkiye Hentbol Federasyonu kadınlar 1. liginde bu hafta Genç Uşak Spor Kulübü deplasmanda Yalıkavak Belediye Spor Kulübüne konuk olacak. 60 dakika sürecek olan maç  15 Ekim Pazar günü, saat 14:00’de Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak. Yoluna kayıpsız giden Genç Uşak, geçtiğimiz hafta Metropol Aksaray Akhisar spor kulübüne konuk olarak 28 – 24 ile sahadan galip ayrılmıştı. Yalıkavak Belediye Spor Kulübü ise geçen hafta Kastamonu Gençlik Spor Kulübü ile oynadığı deplasman maçından 33 – 24 ile farklı bir galibiyet alarak puanını 4’e çıkarmıştı. Maçlardan iyi skorlarla ayrılan iki takımın oynayacağı mücadelenin sonucu ise merak konusu.

Genç Uşak Spor ile aynı puana sahip olan Kastamonu Artsam Koleji Spor Kulübü de bu hafta Çankaya Eğitim Spor Kulübü’nü, Atatürk Spor Salonu’nda  ağırlayacak.  Maç 15 Ekim Pazar, saat 14:00’de başlayacak. Kastamonu, bu maçtan da galip ayrılarak liderliğini korumayı amaçlıyor.

 

HABER: Ebru KOZAK 
GÖRSEL: Berk TUNÇER

 

Göz Atın...

Büyük Zaferin Mimarlarını Minnet ile Anıyoruz

Kutlu vatan topraklarında bizlere tam 101 yıldır özgür ve egemen Türk milleti olarak yaşama fırsatı veren başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve emeği geçen herkesi GiTMEDYA olarak rahmet ve minnet ile anıyoruz.