Anasayfa / Haberler / GiTMEDYA’nın Mezuniyet Heyecanı (VİDEO)

GiTMEDYA’nın Mezuniyet Heyecanı (VİDEO)

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler Ve Medya Yapımcılığı Bölümü Radyo Ve Televizyon Programcılığı Programı öğrencileri de mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı. Kongre salonunda düzenlenen törende Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun sahne alan ilk bölümü, GİTMEDYA oldu.

GİTMEDYA’dan mezun olmaya hak kazananlar, bölümde ilk beşe giren Berk TUNÇER, Burak PEHLİVAN, Kübra YILDIRIM, Kübra ÖZER ve Ebru KÖTELİOĞLU ile birlikte bölüm hocalarından tek tek temsili diplomalarını aldı.

Törenin ardından kampüs alanında GİTMEDYA öğrenci velileri ile öğretim elemanları biraraya gelerek tanışırken, geleceğin Radyo Televizyoncuları da mezuniyet heyecanlarını, kendi yayın mecralarına röportaj vererek paylaştı.

 

HABER: Ebru KOZAK-Aybüke TURAN
FOTOĞRAF: Mehmet Berkem EROL

Göz Atın...

Klasik Müziğin “Türk Ruhu”: Türk Marşı

Uşak Üniversitesi  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Radyo ve Televizyon Programcılığı programı 2020-2021 yılı mezunlarından Hamide Bayram, RTV atölyesinde Wolfgang Amadeus Mozart'ın bestelediği Rondo Alla Turca isimli Türk Marşını GiTMEDYA öğrencilerine yaptığı sunum ile anlattı.