Anasayfa / Haberler / Gençler Ligi’nde 5.Hafta Başlıyor

Gençler Ligi’nde 5.Hafta Başlıyor

Gençler Ligi’nde 5.hafta, 28 Ekim Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. B grubunda Haftanın açılış maçında son sıralarda bulunan Sakarya Büyükşehir evinde, tek mağlubiyeti bulunan Banvit’i ağırlayacak. İddialı rakibi karşısında galibiyet arayacak Sakarya temsilcisi ilk galibiyetini almak istiyor. Günün diğer maçında haftaya üçüncü sırada giriş yapan Bahçeşehir Koleji, şampiyonluğun en büyük adaylarından Fenerbahçe Doğuş’u kendi sahasında konuk edecek. Namağlup Fenerbahçe Doğuş ile bir mağlubiyeti bulunan Bahçeşir Koleji arasındaki maç haftanın en heyecanı yüksek karşılaşması olacak.

B grubunda galibiyet alamayan üç takımdan biri olan Uşak temsilcisi Muratbey Uşak, kötü gidişe bu hafta son vermek istiyor. Başkentte, Türk Telekom’a konuk olacak Uşak temsilcisinde tek hedef bu karşılaşmadan galip ayrılıp bir galibiyet serisi yakalamak.

Haber ve Görsel: Burak PEHLİVAN

Göz Atın...

Büyük Zaferin Mimarlarını Minnet ile Anıyoruz

Kutlu vatan topraklarında bizlere tam 101 yıldır özgür ve egemen Türk milleti olarak yaşama fırsatı veren başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve emeği geçen herkesi GiTMEDYA olarak rahmet ve minnet ile anıyoruz.