Anasayfa / Haberler / Genel / Esnaf Festivali’nde Konser Gecesi

Esnaf Festivali’nde Konser Gecesi

Uşak Belediyesi ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası iş birliğiyle düzenlenen Esnaf Festivali eğlenceli bir konserle son buldu.
4 gün boyunca süren festivalde çeşitli etkinlikler ve konserler yapıldı. Bir çok esnafın stand açtığı Atapark konser alanına Uşak halkı büyük bir ilgi gösterdi. Festivalin son gününde karma bir Rock grubu sahne aldı. Seyirci ile iç içe geçen konseri yüzlerce kişi takip etti. Konser alanında solist Servet Geçmez ve izleyiciler arasında birbirinden güzel ve samimi diyologlar gerçekleşti.
Uşak halkının konser boyunca isteğini kıramayan Servet Geçmez, konserin sonlarına doğru Rock konseptini bırakarak dans ve oyun havası çaldı. Konser alanında bulunan Uşaklılar boş alanda müziklere eşlik ederek gönüllerince eğlendi.
Gecenin sonunda herkesin iyi dileklerini ve güzel yorumlarını alan grubun solisti Geçmez, güzel bir gece geçirdiklerini söyleyerek, “Bazı yerlerde de sahne alıyorum ancak bu tarz samimi ve halkla iç içe olan konserler çok daha zevkli ve eğlenceli oluyor. Şu an sahne bitti ama sanki hala sahnedeyim ve şarkı söylüyor gibiyim, aklım halen orada” dedi.
Haber-Fotoğraf: Berk TUNÇER

Göz Atın...

Cumhuriyetimizin 100. Yılı

Uşak'ta önceki senelerden çok daha kalabalık ve coşkulu geçen cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları gece yarısı olmadan sona erdi. Kutlamalara katılan duyarlı vatandaşlar ise cumhuriyet heyecanlarını GiTMEDYA ile paylaştı.