Anasayfa / Haberler / Dört Dörtlük Galibiyet

Dört Dörtlük Galibiyet

3.Lig’de zirve yarışında lider Utaş Uşakspor, hemen arkasından gelen. namağlup yoluna devam eden Kızılcabölükspor’u deplasmanda farklı skor ile yendi. Ev sahibi ekip, liderliği almak için beklenildiği gibi maça hızlı başladı. Kızılcabölükspor aradığı golü dakikalar 14’ü gösterdiğinde buldu. Golden sonra maçtan kopmayan Utaş Uşakspor, 20. dakikada bulduğu gol ile eşitliği sağladı. İlk yarıda başka gol sesi çıkmaz iken Kızılcabölükspor istemediği bir sonuçla soyunma odasına girdi.

İkinci yarıda konuk Utaş Uşakspor baskılı başlayarak, 2. golünü 55. dakikada buldu. Kızılcabölükspor yediği 2. golden sonra karşılık veremeyince ipler Uşakspor’un eline geçti. Dakikalar 61’i gösterdiğinde ilk ve ikinci golün sahibi olan Halil İbrahim Cenik hem kendisinin hem de takımının 3. golünü atarak hat-trick yaptı. Maçın skorunu belirleyen gol ise dakikalar 70’i gösterdiğinde Şahin’den geldi. Utaş Uşakspor rakiplerine farkı açarken, Kızılcabölükspor gruptaki ikinciliğini Çorum Belediyespor’a kaptırdı.

Kızılcabölük Semt Stadı

Hakemler: Can Cengiz, Tamer Okuldaş, Tolga Özcan, Mehmet Türkmen

Utaş Uşakspor A.Ş: İlk 11: ERSİN AYDIN, LEVENT AKTUĞ, FATİH ÇOLAK, ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ, AHMET AKTAŞ, NURETTİN ÇAĞLAR, SELÇUK YILDIRIM, EKREM SÜTÇÜ, ŞAHİN FISTIKCI, HALİL İBRAHİM CENİK, DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN

Kızılcabölükspor: İlk 11: BAHADIR KAYA, SEDAT YAHŞİ, TAYFUN SABRİ GÜMÜŞOĞLU, RAMAZAN ERARSLAN, KAAN DORAK, FATİH KÜÇÜK, İLYAS URAL, MUSTAFA ALTUN, SAMET DAĞLI, ALİ HELVACI, MELİH VARDAR

Goller: Sedat Yahşi(14’), Halil İbrahim Cenik(20’, 55’, 61’), Şahin Fıstıkçı(70’)

Haber: Berke DİZDAR 
Görsel:Berk TUNÇER

Göz Atın...

Büyük Zaferin Mimarlarını Minnet ile Anıyoruz

Kutlu vatan topraklarında bizlere tam 101 yıldır özgür ve egemen Türk milleti olarak yaşama fırsatı veren başta Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve emeği geçen herkesi GiTMEDYA olarak rahmet ve minnet ile anıyoruz.