Anasayfa / Duyurular / SBMYO Akademik Kurul Toplantısı

SBMYO Akademik Kurul Toplantısı

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi başlarken Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantısı da yapıldı. SBMYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Akif Helvacı başkanlığında biraraya gelen öğretim elemanları geçen dönemin değerlendirmesini yaptı. SBMYO kadrosuna yeni katılan öğretim elemanlarının kendilerini takdim etmesi ile devam eden toplantıda aynı zamanda gündemi oluşturan 5 madde masaya yatırıldı. Kokteyl şeklinde gerçekleşen toplantıda öğrenci kayıtlarının yapılması, YÖK’ün yeni talimatları ve yeni eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.

Toplantı sonunda SBMYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Akif Helvacı yeni dönemin hem akademik ve idari personel, hem de öğrenciler için iyi geçmesi yönündeki temennilerini belirtirken, eğitim-öğretim dönemi içinde karşılaşılabilecek sorunların karşılıklı anlayış içinde giderilmesi gerektiğinin altını çizdi. Helvacı, SBMYO öğrencilerinin daha fazla sosyal, kültürel ve mesleki faaliyetlerde bulunması için de yönetim kadrosu olarak teşvik edici olacaklarını söyledi.

Göz Atın...

GiTMEDYA Yeni Arayüzü ile Yayında

Uşak Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı (GiTMEDYA) Bölümü tarafından …