Mezunlar Formu

Uşak Üniversitesi Uşak Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü

G i T M E D Y A’nın  Değerli Mezunları!

Türlü hayaller ve emeller ile çıktığınız yolculuğun sadece bir kısmını tamamladınız. Kiminiz dikey geçiş yaparak eğitim yolculuğuna devam etti, kiminiz mesleğe adımını attı, kiminiz hala iş arıyor ve kiminiz de yolunu değiştirerek yepyeni ufuklara yelken açtı… Hepinizin kaderinde ortak noktayı teşkil eden bölümümüz daha kurumsal bir yapıya dönüşerek, geçmişi ve geleceği birbiri ile harmanlamak için böyle bir platform oluşturdu. Hem sizleri tanıtmak, hem de birbiriniz ile iletişiminizi sağlamak istiyoruz.

İşte bu kapsamda, bütün mezunlarımızı başlangıç olarak sanal alemde biraraya getirip tanıştırmayı ve ardından da belirli periyotlar içinde düzenlenecek olan “G i T M E D Y A Buluşmaları”nda, mezunlarımız ve öğrencilerimizin Uşak’ta biraraya gelmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Sizlerin değerli katkısı, teşvikleri ve girişimleri ile başarabileceğimiz bu amacımız için her birinize düşen küçük de bir görev bulunmaktadır. Aşağıda yer alan formumuzu eksiksiz doldurup bize iletmeniz!

Formda yer alan ve sitemizde yayınlanmasını arzu ettiğiniz bilgileri ivedilikle paylaşırsanız, bu süreci çok daha hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirebileceğiz.

Error: Contact form not found.