Anasayfa / Manşet / GiTMEDYA Tanıtım Filmi Yayımlandı

GiTMEDYA Tanıtım Filmi Yayımlandı

Uşak Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı (GİTMEDYA) Bölümü, Radyo TV Programcılığı (RTV) Programı öğrencilerinin yaklaşık 6 yıllık arşivinden derlenerek hazırlanan tanıtım filmi…

Yönetmenliğini RTV 2019 mezunu Tarık Kara’nın yaptığı, isimleri sayılamayacak kadar çok sayıda RTV öğrencisinin katkı sağladığı tanıtım filminde, Fransız Sineması’nın başarılı örneklerinden biri olan “Amélie” filminin ünlü sanatçı Yann Tiersen tarafından bestelenen “Les Jours Tristes” adlı eseri kullanıldı. Türk Milleti’nin Ulu Önder’i Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Başarı için hayatta en hakiki mürşit; ilimdir, fendir” sözünden hareketle kurulduğu günden bu yana, yetiştirdiği öğrenciler ve elde ettiği başarılar ile adından söz ettirmeyi başaran GİTMEDYA, bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla hedefe yürümeye kararlı olduğunu hazırlanan bu film ile bir kez daha ortaya koydu.

Göz Atın...

GiTMEDYA SORUYOR! – 2020 Asgari Ücret(VİDEO)

2020 yılında asgari ücret yüzde 15 zamlandı. Bekar bir işçi için asgari ücret 2.324 TL olarak belirlendi. GiTMEDYA'ya konuşan Uşaklılar ise hükümetin açıkladığı asgari ücrete adeta isyan etti.